Wie zijn wij

De RMC staat voor regionale meld- en co÷rdinatiefunctie voortijdig schoolverlaten. De RMC is van toepassing op alle jongeren tot de leeftijd van 23 jaar die woonachtig zijn in de subregio Almelo en ondersteuning nodig hebben in het vervolgonderwijs, bij het vinden van werk of een combinatie van beide.

De gemeenten Hellendoorn, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand, Wierden en Almelo vormen samen de subregio Almelo. De RMC subregio Almelo is gevestigd in het stadhuis van Almelo en voert vanuit daar de werkzaamheden uit.

Ons team bestaat uit een co÷rdinator, regionale leerplichtambtenaar voor het MBO, trajectbegeleiders en administratieve ondersteuners. Samen hebben wij ÚÚn doel; het scheppen van voorwaarden voor jongeren om de voor hen hoogst haalbare en meest passende onderwijs- en/of arbeidsmarktpositie te bereiken.


             
                     
Drs. M.M.B. Zwerink-Albers M.Sc. (Monique)
Trajectbegeleider
werkzaam: ma, di en vr
  M. Wendels (Mike)
Regionale leerplichtambtenaar
werkzaam: maandag t/m donderdag

  I. Paalman (Inge)
Trajectbegeleider
werkzaam: maandag t/m vrijdag
contactpersoon gemeenten Almelo, Rijssen-Holten en Twenterand
 

H. Ocalan (Hanim)

Administratief Medewerker
werkzaam: woensdag t/m vrijdag

  C. Tijink (Carla)
Administratief Medewerker
werkzaam: maandag t/m donderdag

     
m.zwerink@almelo.nl
Tel: 0546-541344
  m.wendels@almelo.nl
Tel: 0546-541978
mobiel: 06-38825552
  i.paalman@almelo.nl
mobiel: 06 - 31997596
  h.ocalan@almelo.nl
Tel: 0546-541738
  c.tijink@almelo.nl
Tel: 0546-541974
     

                     
                       
M. Vleerbos (Monique)
Trajectbegeleider
werkzaam: ma t/m vr
(tot 13.30 uur)
contactpersoon gemeenten Almelo en Hellendoorn
  H. Meijerink (Hans)
Trajectbegeleider
werkzaam: dinsdag en donderdag
contactpersoon gemeenten Almelo, Tubbergen en Wierden

  S. Klimstra (Sander)
RMC-co÷rdinator
werkzaam: ma t/m vr
Mobiel: 06-31997499
  M. Jager-Dikmans (Monique)
Administratief medewerker
werkzaam: ma t/m vr
Mobiel: 06-25691948
 
     
m.vleerbos@almelo.nl
Tel: 0546-541948
mobiel: 06-46938785
  h.meijerink@almelo.nl
Tel: 0546-541990
mobiel: 06-20440480
               



Secretariaat RMC

De administratieve ondersteuners van de RMC houden zich bezig met de in- en uitschrijvingen, het registreren van verzuim, het verstrekken van algemene informatie en eventuele doorverwijzingen.




Contact

Regionale Meld- en Co÷rdinatiefunctie subregio Almelo (Gemeenten Almelo, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand en Wierden)

Email: rmc@almelo.nl
Telefoon: 0546 541974

Bezoekadres:
Haven Zuidzijde 30
7607 EW Almelo

Postadres:
Postbus 5100
7600 GC Almelo






Contactgegevens leerplichtambtenaren

Gemeente Almelo
H.G.G. Boerkamp (Irma)
Leerplichtambtenaar/co÷rdinator
werkzaam: maandag t/m donderdag
h.boerkamp@almelo.nl
Tel: 0546-541965

J.H. Aalvink (Nettie)
Leerplichtambtenaar
werkzaam: maandag t/m vrijdag
j.aalvink@almelo.nl
Tel: 0546-541976




Gemeente Hellendoorn
K. Stroo Cloeck (Kees)
Leerplichtambtenaar
k.stroo.cloeck@hellendoorn.nl
Tel: 0548-630629




Gemeente Rijssen-Holten
W. Rietman (Wilke)
Leerplichtambtenaar
w.rietman@rijssen-holten.nl
Tel: 0548-854430




Gemeente Tubbergen
J.H. Aalvink (Nettie)
Leerplichtambtenaar
j.aalvink@almelo.nl
0546-541976




Gemeente Twenterand

A. Hecke (Annemiek)
Leerplichtambtenaar
a.hecke@twenterand.nl
Tel: 0546-840840




Gemeente Wierden

M. de Roo (Marianne)
Leerplichtambtenaar
mde.roo@wierden.nl
Tel: 0546-580906