Wie zijn wij

De RMC staat voor regionale meld- en co÷rdinatiefunctie voortijdig schoolverlaten. De RMC is van toepassing op alle jongeren tot de leeftijd van 23 jaar die woonachtig zijn in de subregio Almelo en van school gaan zonder startkwalificatie.

De gemeenten Hellendoorn, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand, Wierden en Almelo vormen samen de subregio Almelo. De RMC subregio Almelo is gevestigd in het stadhuis van Almelo en voert vanuit daar de werkzaamheden uit.

Ons team bestaat uit een co÷rdinator, regionale leerplichtambtenaar voor het MBO, trajectbegeleiders en administratieve ondersteuners. Samen hebben wij ÚÚn doel; het terugdringen of voorkomen van voortijdig schoolverlaten zonder startkwalificatie!


             
                     
Drs. M.M.B. Zwerink-Albers M.Sc. (Monique)
Trajectbegeleider gemeenten Almelo en Rijssen-Holten
werkzaam: ma, di en vr
  I. Paalman (Inge)
Trajectbegeleider gemeenten Almelo, Tubbergen en Wierden
werkzaam: maandag en dinsdag

  M.G.M. Veldhuis (Manon)
Trajectbegeleider gemeente Almelo en Hellendoorn
werkzaam: maandag t/m vrijdag

 

L. Rink (Laurens)

Regionale leerplichtambtenaar
werkzaam: maandag t/m vrijdag

  C. Tijink (Carla)
Administratief Medewerker
werkzaam: maandag t/m donderdag

     
m.zwerink@almelo.nl
  i.paalman@almelo.nl
mobiel: 06 - 31 99 75 96
  manon.veldhuis@almelo.nl
mobiel: 06 - 31 99 75 97
  l.rink@almelo.nl
Tel: 06 - 25 77 50 59
  c.tijink@almelo.nl
     

                     
                       
M. Vleerbos (Monique)
Trajectbegeleider gemeenten Almelo, Tubbergen en Twenterand
werkzaam: ma t/m vr
(tot 13.30 uur)
contactpersoon gemeenten Almelo en Twenterand
  S. Klimstra (Sander)
RMC-co÷rdinator
werkzaam: ma t/m vr
Mobiel: 06-31997499
   
     
m.vleerbos@almelo.nl
mobiel: 06-46938785
               



Secretariaat RMC

De administratieve ondersteuner van de RMC houdt zich bezig met de in- en uitschrijvingen, het registreren van verzuim, het verstrekken van algemene informatie en eventuele doorverwijzingen.




Contact

Regionale Meld- en Co÷rdinatiefunctie subregio Almelo (Gemeenten Almelo, Hellendoorn, Rijssen-Holten, Tubbergen, Twenterand en Wierden)

Email: rmc@almelo.nl
Telefoon: 0546 541974

Bezoekadres:
Haven Zuidzijde 30
7607 EW Almelo

Postadres:
Postbus 5100
7600 GC Almelo






Contactgegevens leerplichtambtenaren

Gemeente Almelo
H.G.G. Boerkamp (Irma)
Leerplichtambtenaar/co÷rdinator
werkzaam: maandag t/m donderdag
h.boerkamp@almelo.nl
Tel: 0546-541965

J.H. Aalvink (Nettie)
Leerplichtambtenaar
werkzaam: maandag t/m vrijdag
j.aalvink@almelo.nl
Tel: 0546-541976




Gemeente Hellendoorn
K. Stroo Cloeck (Kees)
Leerplichtambtenaar
k.stroo.cloeck@hellendoorn.nl
Tel: 0548-630629




Gemeente Rijssen-Holten
W. Rietman (Wilke)
Leerplichtambtenaar
w.rietman@rijssen-holten.nl
Tel: 0548-854430




Gemeente Tubbergen
J.H. Aalvink (Nettie)
Leerplichtambtenaar
j.aalvink@almelo.nl
0546-541976




Gemeente Twenterand

A. Hecke (Annemiek)
Leerplichtambtenaar
a.hecke@twenterand.nl
Tel: 0546-840840




Gemeente Wierden

M. de Roo (Marianne)
Leerplichtambtenaar
mde.roo@wierden.nl
Tel: 0546-580906